Menu:

Španělské víno jako dárek

Nevíte si rady s výběrem dárku pro partnera a ráda byste mu darovala dárek, který ho zahřeje u srdce? Obdarujte Vaši drahou polovičku kvalitním španělským vínem. Ta nejlepší můžete již dnes sehnat zde www.bmcbrno.cz/spanelska-vina.

Proč darovat právě víno ze Španělska?

Víno jako dárek je skvělou volbou především v případě, pokud víte, že si obdarovaný rád otevře při slavnostnějších příležitostech lahev špičkového vína. Sáhnout můžete po osvědčených typech vín od moravských a českých vinařů. Pokud chcete, aby vánoční dárek vypadal alespoň trochu originálně, neváhejte darovat lahev prvotřídního španělského vína. Španělsko patří k jednomu z největších světových producentů vín se stovkami vinařství. Dá se říci, že téměř celá země je protkána věhlasnými vinařstvími zvanými ve španělském jazyce bodegas. Přírodní podmínky přejí tomu, aby se ve východní části Pyrenejského poloostrova nacházely, jak malé rodinné podniky s pěti až deseti hektary vinic, tak velké společensti se stovkami hektarů v nejrůznějších vinařských regionech země.

Španělská vína z BMC Brno

Pro španělská vína je charakteristická mnohaletá tradice, která se zrcadlí v nezaměnitelné chuti, barvě i vůni tohoto alkoholického nápoje. Španělská vína můžete nabídnout hostům během návštěvy nebo jimi společně s dalšími španělskými potravinami ozdobit slavnostní stůl. Skvěle se hodí především k masitým pokrmům. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno objevíte také perly jako třeba Rioja či Ribera del Duero. K věhlasným odrůdám červeného vína náleží Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Kromě červených vín můžete od BMC Brno pořídit za skvělou cenu také speciální sladká vína, sangrie či šumivá vína typu CAVA.

27. 11. 2018