Menu:

Španělské potraviny z Bassty

Vrátili jste se z dovolené ve Španělsku a rádi byste Váš jídelní lístek obohatili o kvalitní španělské potraviny? Prodejem lahodných španělských potravin se zabývá společnost BMC Brno, jejíž zkušenosti jsou v této oblasti skutečně bohaté. V internetové prodejně společnosti BMC Brno si můžete objednat zejména výrobky značky Bassta, která je osvědčenou kvalitou nejen španělských potravin. Výrobky značky Bassta přináší zákazníkům vysokou záruku toho, že si objednali skutečně nejlepší přímořské výrobky.

V gastro balení nabídkovém katalogu najdete balení sterilovaného ovoce a zeleniny, tuňák ve slunečnicovém oleji i oliv. Sterilovaným ovocem značky Bassta můžete obohatit kynuté knedlíky, koláče, buchty i ovocné saláty a poháry. V gastru balení ovoce najdete loupané broskve, hroznový kompot i loupané půlené meruňky. Španělé jsou mimo jiné také největšími pěstiteli a producenty oliv a olivových olejů, proto není divu, že v gastro balení nechybí ani balení oliv.

Na výběr na této webové stránce www.bassta.cz dostanete na výběr z gastro balení černých oliv bez pecky, zelených oliv bez pecky, zelených krájených oliv a zelených oliv s červenou paprikou. Olivy nejsou pouze vynikajícím dochucovadlem zeleninových salátů a masových pokrmů, ale jsou také vysoce zdravé, neboť obsahují dobrý zdroj vitaminů E, A, K a D. Olivy posilují lidskou imunitu a zpomalují stárnutí. S olivami můžete také úspěšně bojovat proti revmatickým onemocněním, neboť snižují jejich pravděpodobnost výskytu. Olivy jsou také často využívány v kosmetice. 

22. 07. 2015