Menu:

Na čem si pochutnat při popíjení španělského vína?

Strávili jste letní dovolenou na pláži slunného Španělska a již nyní se Vám stýská po tamějších lehce stravitelných španělských potravinách? Možná jste si sebou z dovolené přivezli recept na nějakou španělskou pochoutku a rádi byste ji zkusili uvařit doma.

Co nabízí značka Bassta?

Kvalitní potraviny dovezené ze Španělska můžete nakoupit v e-shopu společnosti BMC Brno. Tato jihomoravská firma se zaměřuje na prodej španělských potravin pod značkou Bassta. Ta je zárukou kvalitních gastro balení. Za velmi příznivou cenu u BMC Brno nakoupíte sterilované ovoce a zeleninu.  Díky gastro balení ovocesi pochutnáte na kvalitním ovoci také na podzim a v zimě. Pochutnat si můžete na tuňáku ve slunečnicovém oleji nebo si jen tak vínu dopřát olivy. Značka Bassta je zárukou pečlivého výběru potravin, jedinečné chuti i kvalitního balení. Mnohé potraviny lze zakoupit buď ve skle, konzervách nebo vakuované. Portfolio společnosti BMC Brno je pestré a uspokojí také požadavky nejnáročnějších klientů.

Co zakousnout k červenému vínu?

Možná jste si sebou z dovolené přivezli lahev kvalitního španělského vína, které byste si rádi v brzké době otevřeli.  Jak jste si pravděpodobně stačili všimnout, Španělsko je především producentem červených vín. Díky své nezaměnitelné vůni, chuti a barvě si zamilujete především červená vína odrůdy Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot. Mlsnou můžete při popíjení španělského vína zahnat sýry. K ovocným červeným vínům se skvěle hodí tvrdé sýry či polotvrdé sýry. Pokud nepatříte zrovna k milovníkům sýrů a přesto byste rádi něco k vínu zakousli, pak vězte, že rozhodně nic nezkazíte olivami značky Bassta. Skutečnou delikatesou mezi olivami značky Bassta jsou zelené olivy s celou mandlí.

28. 08. 2018