Menu:

Jaké španělské víno k výjimečné příležitosti?

Slavíte významnou událost nebo byste si chtěli jen tak večer s partnerem ke sledování filmu otevřít láhev kvalitního vína? Rozhodně nic nezkazíte španělským vínem. Láhev lahodného španělského vína si můžete otevřít při narozeninové oslavě, oslavě ukončení středoškolského či vysokoškolského vzdělání či na svatbě. Španělská vína se těší velké oblíbenosti zejména díky jejich nezaměnitelné chuti, barvě i vůni.

K nejkvalitnějším vínům nejen ve Španělsku ale vůbec v celé Evropě náleží vína z oblastí Rioja a Ribera del Duero. Vybrat můžete na příklad některá červená vína z odrůd Tempranillo, Garnacha, Syrah či Merlot. Společnost BMC Brno, která je předním dodavatelem nejen španělských vín, ale nejrůznějších delikates pocházejících z tohoto přímořského státu doporučuje k takovým nevšedním událostem zejména španělské víno COTO DE IMAZ RESERVA. Nabídkový katalog španělských vín mimořádné kvality naleznete na této webové adrese www.bmcbrno.cz.

Jde o ročník vína 2010 a v roce 2007 bylo ohodnoceno stříbrnou medailí VinoForum Pardubice 2007. Toto víno si zamilujete pro jeho intenzivní tmavě červenou barvu připomínající třešně. Vůně vína symbolizuje mimořádně vyzrálé hrozny s vysokým extraktem připomínající přezrále višně. Co se týče chuti, pochutnáte si na lahodných třešních s čokoládou v alkoholu. Španělská vína s názvem RESERVA zrají v barikových sudech minimálně dvanáct měsíců. Všeobecně pak platí, že RESERVA se vyrábí pouze v dobrých letech z nejlepších vín. Španělská vína dodají Vaší oslavě jedinečný moment výjimečnosti.

30. 08. 2016