Menu:

Ananas z internetu

Kupovat ananas přes internet? A vlastně proč ne, když se jedná o velkogramážní balení sterilovaného ananasu v plechovkách! Takové, ale i jiné nákupy exotického ovoce a zeleniny začínají být v České republice čím dál běžnější. Exotické ovoce se v zahraničí utrhne teprve tehdy, když je správně zralé, zavaří se do skla, anebo do plechovek a pak může klidě frčet přes půlku světa ke všem mlsným jazýčkům, ale i do maloobchodních či velkoobchodních sítí, restaurací, cukráren a cukrářských dílen a všude tam, kde je kvalitní konzervované ovoce potřeba.

Portské i jiná vína

Stejné je to i s víny a nejrůznějšími vinnými specialitami typu Old Porter. I ty se dováží z oblastí, kde je pro pěstování a následné zpracování vhodných odrůd vinné révy nejvhodnější místo. Španělské či portugalské portské je proslulé po celém světě, takže také u nás jej gurmáni a milovníci vína velmi dobře znají a pochutnávají si na něm při všech vhodných okamžicích. Kvalitní vína však nakoupíte jen u prověřených a kvalitních obchodníků spolupracujících přímo s vinaři dané oblasti. Takovým obchodníkem je mimo jiné také BMC Brno, český distributor a dodavatel španělských vín a jiných delikates z této evropské oblasti.

Kvalitní oleje ze Španělska

Kromě vín si můžete na jejich stránkách katalog.bmcbrno.cz/olivove-oleje/ objednat kvalitní olivové oleje k jakémukoliv použití v gastronomii. Kvalita je naprosto srovnatelná s tou, kterou můžete nakoupit přímo od výrobců. Pro společnost BMC Brno je vždy důležitá prvotřídní kvalita, která je přísně hlídaná přímo u zdroje. Milovníci španělské kultury a gastronomie tedy mohou zajásat! Už nikdy nebudou váhat, kde mají nakoupit kvalitní suroviny na paellu, anebo na další španělské dobroty, které poznali během poslední letní dovolené…

 

30. 05. 2018